Кажуть, що людина назавжди залишає часточку своєї душі в країні дитинства, якою є школа. І чим більших висот її вихованці досягають, тим більше вона ними гордиться.
Протягом навчального року учні школи приймали участь в різноманітних конкурсах, конференціях, бо ж це чудова можливість виявити здібності та розвинути таланти кожного школяра. Сама участь вже є перемогою над собою: це бажання більше знати, більше вміти, це безліч можливостей проявити себе.
Вже стала традиційною участь учнів у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Метою цієї гри є формування у школярів зацікавленості української мовою, літературою українознавством. Цього року 18 учнів взяли участь у цій грі, з них 15 отримали Дипломи переможців. На шкільній лінійці їм вручено грамоти, дипломи, медалі та подарунки.
Також грамотою Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді було відзначено рій «Дуже плем’я» - лауреата обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді у Вершацькому ЗЗСО є краєзнавство, що покликане виховувати любов і дбайливе ставлення до рідної землі, своєї малої батьківщини, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв. Широкий спектр знань про минуле Чигиринщини продемонстрували учні 11 класу Балаш Сергій, Аштема Валентин та учениці 9 класу Рогоза Віта, Яковенко Олеся, взявши активну участь у Першій учнівській історико-краєзнавчій конференції «Історія та сьогодення придніпровських сіл Чигиринщини» та отримавши за це грамоти. Також Рогоза Віта та Яковенко Олеся отримали грамоти Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради за ІІ місце в обласному військово-патріотичному конкурсі «Герої не вмирають» за роботу «Валентина Заєць – захисниця з козацького краю».
Вітаємо призерів та їх наставників – вчителя української мови та літератури - Горбенко Діну Олександрівну, заступника директора з виховної роботи – Гончар Катерину Василівну, вчителів історії – Ільченка Михайла Сергійовича та Яковенко Ірину Миколаївну!
Бажаємо подальших успіхів у вивченні рідної мови, літератури та історії!